Te suplementy od GO ON Nutrition i nowmax® wspierają rozwój mięśni, siłę oraz regenerację. Dostarczają wysokiej jakości białko, kreatynę i niezbędne składniki odżywcze, pomagając aktywnym osobom efektywnie osiągać cele treningowe.
Whey od GO ON Nutrition to wysokobiałkowa odżywka bazująca na koncentracie i izolacie białka serwatkowego. Charakteryzuje się świetną rozpuszczalnością, doskonałym aminogramem oraz obecnością BCAA. Odpowiednia dla osób budujących masę mięśniową, dbających o regenerację i chcących wzbogacić codzienną dietę o pełnowartościowe białko. Dostępna w pysznych smakach i łatwa w przygotowaniu.
nowmax® WPC 80 Whey Protein 700 g
WPC 80 Whey Protein od nowmax® to wysokobiałkowy suplement diety stworzony z myślą o sportowcach dyscyplin siłowych. Zawiera koncentrat białka serwatkowego o doskonałej przyswajalności i bogatym profilu aminokwasowym, wspierając przyrost masy mięśniowej, wzrost siły oraz regenerację po treningu. Produkt łatwo rozpuszcza się w wodzie i jest dostępny w kilku wariantach smakowych.
nowmax® Creatine Monohydrate 250 g
Czysty monohydrat kreatyny od nowmax® to suplement wspierający wzrost siły, wytrzymałości i masy mięśniowej. Produkt poprawia wydajność podczas treningów, stymuluje regenerację i wspomaga rozbudowę tkanki mięśniowej. Wygodna forma proszku ułatwia przygotowanie napoju bogatego w kreatynę, taurynę i witaminę B6. Dedykowany dla sportowców na każdym poziomie zaawansowania.
Bardzo smakuje mi ta odżywka. To już moja 3 i jestem z niej zadowolony. Jest skuteczna i niedroga. Wychodzi z tego świetny shake w połączeniu z mlekiem i owcami.
Smaczne, efektywne białko. Wszystko w nim się znajduje, bez przepłacania. Dobra ilość protein na dzienne zapotrzebowanie. Według mnie to super odżywka.
Dobry produkt. Smaczny, skuteczny. Pod względem ceny świetny a efekty takie same jak i po innej droższej marce. Według mnie białko to białko warto suplementować, dobrze uzupełnia zapotrzebowania po ciężkich treningach.
Świetne białko, wyjątkowo tanie i jak dla mnie smaczne. Za tą cenę super efekty i dosyć szybko zauważalne. Regeneracja też na najwyższym poziomie, po ciężkich siłowych treningach dało super efekty.
Bardzo tanie w porównaniu do innych, a skład praktycznie nie wiele odbiega od białek droższych marek. Przyswajalność jak najbardziej ok. Ale smak jedynie czekolada, pozostałe też są dobre ale trochę za słodkie.
chyba tutaj najtaniej można kupić to białko, u konkurencji w stacjonarnym chcieli 20 zł drożej, co jest przesadą. Białko biorę od miesięcy, także dlatego skupiam się tylko na nim.